Stafford House İngilizce Dil Okulu'na Hoş Geldiniz!

1952 yılında kurulan Stafford House İngilizce Okulu, özenle seçilmiş merkezlerde verdiği mükemmel dil eğitimi ile büyük bir üne kavuşmuştur.

Kişisel Hizmet

Bizim işimiz geldiğiniz günden gideceğiniz güne kadar, rahat, pürüzsüz ve eğlenceli anlar geçirmenizi sağlamakdır.

Sıcak Bir Karşılama

Kapımızdan girer girmez resepsiyon personelimiz sizi o kadar sıcak ve samimi karşılar ki kendinizi evinizde hissedersiniz.

Okulun ilk günü ders yapılmayacaktır. Okulu ve çevreyi tanımanız ve adapte olmanız için oryantasyon eğitimi verilecektir ve aşağıdakiler yapılacaktır:

- Okul ve okul personeli tanıtım

- Yerel bir fonksiyonel yürüme turu

- Banka hesabı açma, polis yardımı alma, hastane işlemleri eğitimi

- En yakın dini ve kültürel etkinlikleri bulmak

- Özel olarak tasarlanmış öğrenci el kitapları kaldığınız süre boyunca size yardımcı olacaktır.

Sizin için 

Geldiğiniz ilk andan gideceğiniz ana kadar ihtiyacınız olan her şeyi biliyoruz ve size bu konularda rehberlik etmekden mutluluk duyacağız.

- Vize başvuru ve yenileme yardımı

- Havaalanı transferi

- Daha fazla çalışmak için uzman eğitim danışmanlığı

Mükemmel Eğitim

Tüm merkezlerimizde ilham verici, eğlenceli ve son derece eğitimli öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Destek

Sizi geliştirmek ve teşvik etmek amacıyla tüm öğretmenleriniz çalışma planı hazırlayacak ve ilerlemenize bağlı olarak size geri bildirim vereceklerdir. Ayrıca daha üst düzey bir personelimiz sizinle ilerlemeniz ve okuldaki mutluluğunuz hakkında sürekli iletişim halinde olacaktır.

Alakalı Ders

Derslerle alakalı olursanız daha hızlı öğrenirsiniz. Bu yüzden tüm öğretmenlerin dersleri ilgili, interaktif ve eğlencelidir. Biz akademik amaçlarınıza ulaşırken size ilham olmak istiyoruz.

Kaliteli Personel 

Tüm Stafford House öğretmenleri sınıfta size en iyi eğitimi vermek ve en iyi şekilde iletişime geçecek bilgi ve tecrübeye sahiptirler. Tam zamanlı tüm personelimizde "Kalifiye Personel" diploması vardır.

Küçük Sınıflar

Ortalama 10 kişilik, küçük sınıflarımızda ders işlenirken sesiniz ne olursa olsun dersler duyulur ve anlaşılır. Böylece daha kaliteli bir eğitim almış olursunuz.

Mükemmel Tesisler

Her okulumuzda size ilham verici çalışma ortamları sunacak ferah, aydınlık, modern derslikler ve imkanlar bulunmaktadır.

En Son Teknoloji

Modern okul binamızdaki tüm dersliklerimizde en son teknolojiden faydalanmaktayız. Tüm sınıflarımızda interaktif beyaz yazı tahtası bulunmaktadır.

Ferah Aydınlık Sınıflar

Okullarımızın tümü yakın zamanda yenilenmiştir. Tüm derslikler öğrenme ve grup etkileşimi için ferah, aydınlık ve havadar olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ücretsiz Yüksek Hızlı Wi-Fi

Tüm okul binalarımızda ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Öğrenci Salonu ve Kafe

Ders aralarında dinlenmenizi ve arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayacak sessiz ve sakin öğrenci salonu ve kafemiz bulunmaktadır.

Kütüphane

Sınıfta ki öğrenimi pekiştirmek için bu ekstra merkezi kullanın.

Kendi Kendine Çalışma Alanı

Okul içerisinde daha sessiz bir alanda daha konsantre olmuş bir şekilde çalışabilmeniz için tasarlanmıştır.

Dış Avlu

Bazı okullarımızda, öğrencilerin dışarıda oturması, dinlenmesi ya da çalışması için alanlar bulunmaktadır.

Esnek Öğrenim

Çalışma planınızı değiştirebilmek en az okul seçimi kadar önemlidir ve Stafford House'de bunu yapmanız mümkündür. Stafford House uyarlanabilir çalışma programları, çok sayıda mekanları, sabit fiyatlarıyla öğrenim deneyiminizi kontrolünüz altında tutmanızı sağlar.

Yer Seçimi

Londra, Brighton, Canterbury ve Boston eğitim almak için dört harika şehir. Bizim esnek öğrenim seçeneklerimiz sayesinde bu merkezler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Kurs Seçimi

Bizim 8 kurs çeşidimiz de İngiltere merkezlerimizde aynı ücretlendirilmektedir. Geldiğinizde yanlış kurs programda olduğunuza karar verirseniz, programınızı basit bir şekilde değiştirebilirsiniz. Kursa aynı hafta ve aynı yoğunlukda devam etmeniz durumunda çoğu zaman ekstra ücret alınmamaktadır.

Esnek Program

Timetabling sistemimiz büyük bir esneklik ve seçenek sunuyor. Yılın 5o haftası her pazartesi kurs başlangıç tarihi sunuyoruz.

Konaklama

Nerede Yaşarsınız?

Yaşadığınız yer mutluluğun ve akademik başarının anahtarıdır. İster ana dili İngilizce olan bir ailenin yanında kalın, isterseniz bir öğrenci yurdunda yeni arkadaşlıklar kurun, tüm konaklama imkanlarımız özenle seçilmiş yerlerdir.

Aile Yanı

Aile yanı konaklaması en popüler konaklama seçeneklerimizden birisidir. Yanında kalınan ailenin ana dili İngilizce olduğundan sınıfta öğrenilenleri aile ile pratik yapma şansı bulursunuz. Ayrıca eğitim aldığınız ülkenin kültürünü daha yakından tanıma şansı bulursunuz. Bu dil hedefinize ulaşmak için değerli bir yoldur.

Öğrenci Rezidansı

Tüm dünyadan gelen öğrenciler ile kalabileceğiniz, ister tek kişilik, ister çift kişilik odalarda kalabileceğiniz bu yurt/rezidanslarımızda daha özgür bir konaklama yapabilirsiniz. Rezidanslarımız okula yürüme mesafesindedir. Çamaşırhane, 24 saat açık resepsiyon, bisiklet parkı, çalışma alanı ve Wi-Fi internet rezidanslarımızın olanaklarıdır.

Öğrenci Evleri

Öğrenci rezidansına benzeyen bu konaklamamız farklı olarak daha bağımsız bir yaşam sunmaktadır. Beraber yaşayacağınız arkadaşlarınızla uzun süreli dostluklar kurmanıza olanak sağlar. Bu evler tamamen mobilyalıdır ve kendi yemeğinizi hazırlayabilmeniz için tam donanımlıdır.

Faaliyetler

Her merkezimizde bulunan Aktivite Yöneticilerimiz boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için heyecan verici etkinlikler planlamaktadırlar. Her merkezimiz farklı olmasına rağmen etkinlikler genellikle şöyledir:

- Şehir yürüyüş turu

- Fotoğrafçılık klüpü

- Şehir dışına günlük geziler

- Futbol, basketbol, tenis ve plaj voleybolu

- Pub geceleri

- Oyun Geceleri

- Pizza ve film geceleri

- Tekne gezisi

- Müze ve galeri gezileri

- Yakın şehirlere hafta sonu gezisi

- Konserler

Aşağıda Stafford House Dil Okulu tanıtım videosunu bulabilirsiniz.